DYSPOZYCJA DNIA. Posnania- Ogniwo 8:26 (3:19)
Pierwsze minuty nie zapowiadały tego, choć daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy. I chociaż próby przeniesienia gry nogą nie były najgorsze, brakowało podstawowego zamknięcia atakiem. W 7 minucie tracimy pierwsze punkty (0:5), po których następuje krótki (i jedyny) okres dobrej gry Posnanii, w tej części meczu (karny W. Cieślewicza, 3:5).
Pomiędzy 18 a 24 minutą, Ogniwo zadaje dwa kolejne ciosy, które "ustawiają" zawody. Przy dobrej grze sopocian obok przegrupowań i szybkim przekazywaniu piłki przed kontaktem, a przy mało agresywnej obronie, w końcówce I połowy przegrywamy niestety 3:19.
Zmiana oblicza gry następuje oczywiście po przerwie- brakuje jedynie konsekwencji w rozgrywaniu piłki- zawsze gdzieś "grzęźnie", a rywale na powrót ustawiają ścianę... Szkoda wielka, że napór z początku II połowy nie przynosi punktów, dzień wcześniej, rywale Muszkieterów, w takiej sytuacji "podnieśli się z kolan".
Mimo o niebo lepszej gry, wynik się nie zmienia, na domiar złego, Ogniwo zdobywa punkty z niczego", po przypadkowej kontrze i karnej piątce. Nadal popełniamy masę błędów, które w sytuacji odrabiania strat- nie mają prawa mieć miejsca. Odpowiadamy tylko jedynym dynamicznym rozegraniem Jóźwiak- Gruszczyński (młyn dyktowany) i po kilku kolejnych, ładnych, ale w końcowej fazie nieskutecznych, akcjach Posnanii, mecz o II miejsce w grupie A, kończy się zasłużoną wygraną sopocian.
Punkty: S.Gruszczyński- 5, W.Cieślewicz- 3
#1 | Manias dnia lipiec 17 2010 15:53:41
szkoda tego meczu, ale jeszcze jeden przed wami ... liczymy na was
#2 | Father Bandura dnia lipiec 17 2010 19:11:04
GŁÓWY DO GÓRY CHŁOPACY !!!!!!!! TAKI JEST SPORT
#3 | Jaca dnia lipiec 18 2010 00:04:37
Szkoda Meczu .... niestety Przeciwnik wyszedl bardziej zdeterminowany niz My... Co bylo widac w koncowym wyniku meczu i na boisku .. Pare dobrych akcji z naszej strony ktorych niestety nie potrafilismy wykonczyc ...Brakowalo rowniez dobrej szarzy z ktorej Posnania slynie... Jednak pozostaje mecz o 5 miejsce i musimy walczyc do Konca... Moge obiecac ze nie przejdziemy obok meczu obojetnie i bedziemy WALCZYC do konca jak na Posnanie przystalo... JEDEN ZA WSZYTSKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO!!!