PRZEDSMAK EMOCJI. Zapraszamy na ligową sobotę
W najbliższą sobotę, 04 września staną oni przed okazją godnego zaprezentowania się wiernej poznańskiej pbliczności, chociaż ich rywalem będzie aktualny wicemistrz Polski, gdańskie Lwy!
Mimo, że poznaniacy wciąż wypatrują swojego lidera, Davida Cassidy'ego, obiecują, że tanio podopiecznym Grzegorza Kacały skóry nie sprzedadzą. Na domiar w składzie Posnanii nie ujrzymy już Tomasza Nowaka, który wyjechał do Francji, a także Patryka Borowczaka. Pod znakiem zapytania stoi też gra w tym meczu Karola Kokotkiewicza, na dziś podstawowej "dziewiątki", kontuzjowanego podczas turnieju na Węgrzech.
Mecz zaplanowany na godzinę 15:00, poprzedzi towarzyskie spotkanie kadetów Posnanii i Sparty Jarocin, ktore obiecaly sobie grać w tym sezonie tak często, jak tylko to bedzie możliwe! Przedmecz młodzieżowów rozpocznie się o 13:20- serdecznie zapraszamy na obydwa spotkania.
#1 | Becka dnia wrzesień 03 2010 09:50:37
Powodzenia chlopaki i do zobaczenia za miesiac GrinWink
#2 | jonny61 dnia wrzesień 03 2010 11:45:12
Chciałbym się bardzo mylić, ale porażka 20 pkt to uznam za korzystny wynik.
Oczywiście bedę posądzony za osobę nie mobilizującą chłopaków.
Jestem jednak realistą.
No chyba, że Dawid będzie miał" dzień konia".
#3 | cichy bob dnia wrzesień 03 2010 11:49:46
Grunt, żeby Posnania powalczyła i żeby to było widać, że chcą ugryźć faworyta! Muszkieterowie- jesteśmy z wami!SmileSmileSmile
#4 | kacper dnia wrzesień 04 2010 18:15:21
No to Jonny 61 mocno się pomyliłeś. Chłopaki zagrali bardzo przyzwoity mecz. Szkoda pierwszych 5 minut oraz kilku minut w drugiej połowie. Widać, że bez Davida też można dobrze grać. Gratulacje dla całej drużyny.
#5 | jonny61 dnia wrzesień 04 2010 18:42:51
I bardzo się z tego cieszę.
Chciałbym zawsze się tak mylić.
Uważam,że można było osiągnąć bardziej korzystny wynik- nie zwycięstwo ale bonus był bardzo realny.
Dwa poważne błędy przesądziły o tym meczu.