Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
ZA AWARIĘ WALKOWER...
Wyjazd poznaniaków do Lublina zakończył się dość szybko, bo na 150 kilometrze... Usterka autobusu okazała się na tyle poważna, że nie było szans, ani na jej usunięcie, ani na kontynuowanie bezpiecznej jazdy. Wobec sporego do pokonania dystansu /ok. 350 km/ i niemożliwości szybkiego zorganizowania transportu zastępczego, kierownik z trenerem podjęli decyzję o poinformowaniu gospodarzy sobotniego meczu, iż Posnania nań nie dotrze.
Ponieważ wszystko miało miejsce w godzinach przedpołudniowych, sędziom z Wybrzeża będącym już w drodze, nie pozostało nic innego, jak dotrzeć do Lublina i odgwizdać walkower dla Budowlanych. Sytuacja nie satysfakcjonuje gospodarzy, którym zdobyte w ten sposób punkty niczego nie dają- o 5 miejsce w lidze rywalizować będą na boisku Orkana. Również pozycja Posnanii nie zmieni się po dopisaniu "zera" do dużych punktów.
Wielka szkoda, że zdarzyło się to tuż przed rozstrzygającymi ligę play-offami. Chociaż fakt defektu i patowej sytuacji drużyny Posnanii w drodze był niezaprzeczalny, z pewnością pojawią się w Polsce głosy oburzenia, podważające wiarygodność sobotnich zdarzeń... A jak już damy się ponieść kolejnej teorii spiskowej, to nie zapomnijmy, że dla poznaniaków przerwa przed półfinałem wyniesie równe 4 tygodnie, co faktyczną formę drużyny /a ten mecz mógł ją pokazać/ i gotowość walki o największe laury, pozwala widzieć jako dużą niewiadomą.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?