BUDOWLANI ŁÓDŹ PIERWSZYM FINALISTĄ PUCHARU POLSKI
Lublinianie mocno zaczęli i po kilku pierwszych minutach mogli prowadzić już 6:0 jednak z dwóch karnych Rafał Janeczko wykorzystał tylko jednego i było 3:0. Chwilę potem było już 8:0 za sprawą Stanisława Niedźwieckiego. Łodzianie przełamali na chwilę dobrą grę gospodarzy i zdobyli pierwsze punkty. Budowlani z Lublina jednak ostatecznie po pierwszej połowie prowadzili aż 15:5, bowiem w końcówce przyłożenie zdobył Michał Kowal, a podwyższył Rafał Janeczko.

W drugiej połowie to łodzianie częściej gościli na połowie rywali i aż trzykrotnie przedarli się na pole punktowe. Wszystkie szanse na podwyższenie wykorzystał Tomasz Grodecki. Gospodarzom w drugiej część udało się zdobyć tylko jedno przyłożenie, którego autorem był Jakub Jasiński.

Mimo, że łodzianie grali bez swoich kluczowych polskich zawodników to potrafili awansować do finału. Dla lublinian była to pierwsza porażka w tym sezonie, licząc Puchar Polski i Ekstraligę, przed własną publicznością.
W finale Mistrzowie Polski zmierzą się ze zwycięzcą pary Arka Gdynia – Lechia Gdańsk.

Budowlani Lublin – Budowlani Łódź 20:26 (15:5)

Budowlani L.: Stanisław Niedźwiecki 5, Bartłomiej Jasiński 5, Michał Kowal 5, Rafał Janeczko 5
Budowlani Ł: Tomasz Grodecki 6, Marek Mirosz 5, Łukasz Żórawski 5, Tomasz Kozakiewicz 5, Bartłomiej Szczukocki 5