Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
ZNAMY SKŁAD NA MISTRZOSTWA EUROPY
W organizowanej przez Comite Armagnac-Bigorre imprezie szansę występu w polskich barwach otrzymali:

Orkan Sochaczew - 1.Wawrzyńczak Piotr 2.Ojdowski Michał 3.Rakowski Radek 4.Popławski Miłosz (94) 5.Plichta Dawid (94) 6.Krześniak Marcin (94);

Budowlani Łódź - 1.Stępień Paweł (94) 2.Czarniak Łukasz, rezerwa: Burek Tomasz (94);

Ogniwo Sopot - 1.Krużycki Kacper (94) 2.Karol Wojciech, rezerwa: Subocz Igor, Gołomb Wojciech (94) - kontuzja;

Skra Warszawa - 1.Zahorański Bartosz 2.Kostałkowski Sebastian 3.Mańkowski Tomasz;

Pogoń Siedlce
- 1.Lament Mateusz 2.Panasiuk Maciej (94);

Budowlani Lublin
- 1.Szczepański Krzysztof 2.Ćwieka Patryk (94), rezerwa: Maksim Arkadiusz (94), Wiecaszek Kamil, Janeczko Filip (94);

Gorce Raba Niżne - 1.Knowa Jarosław 2.Knowa Mariusz (94) 3.Ząbczyński Krzysztof (94);

RC Grenoble - 1.Gorka Pierre, rezerwa: Davallet Paul (94);

Posnania Poznań - 1.Gruszczyński Sebastian, rezerwa: Bandurski Patryk;

Arka Rumia - 1.Bysewski Radek;

Lechia Gdańsk - 1.Michalak Damian;

Limoges - 1.Beccuau Valentin;

Jantar Pruszcz Gdański
- 1.Latopolski Wojciech (94).

Kadrowicze spotykają się we wtorek, 12 kwietnia w Warszawie przy Dworcu Centralnym PKP o godz. 10.00 (szczegóły dotyczące miejsca postoju autokaru będzie znał trener Maciej Misiak) lub dojeżdżają bezpośrednio do KS Sobieski Poznań, Os. Jana III Sobieskiego 22g, gdzie muszą być obecni o godz. 16.00.

Trening przewidziany jest w godzinach 17.00-18.30. Następnego dnia po przedpołudniowym treningu (10.30-12.00) i obiedzie nastąpi wyjazd do Lyonu, gdzie po kolejnym treningu nocujemy z czwartku na piątek (Etap Hotel Lyon Est Chaponnay, Parc Affaires Vallée de l'Ozon, 125 rue des Freres Voisin, ZAC du Chapotin, 69970 CHAPONNAY).

W piątek, 15.04. po śniadaniu wyjeżdżamy do naszego miejsca pobytu podczas mistrzostw - Residence Les Rivages, Route de Lombez, 32210 Samatan (www.vacanciel.com). Pierwszy mecz z Litwą gramy w sobotę, 16 kwietnia o godz. 14.30 w Eauze, kolejne we wtorek, 19.04. i piątek, 22 kwietnia.

Kierownikiem ekipy podczas turnieju będzie Marek Maciejewski, a trenerów Macieja Misiaka i Jakuba Sekleckiego wspierał też będzie fizjoterapeuta Robert Cajzer.

źródło: pzrugby
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?