Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
PÓŁFINAŁY ZA NAMI
Półfinałowy turniej o Mistrzostwo Polski Juniorów w rugby 7 grupy południowej odbył się w sobotę 9 kwietnia w Częstochowie na Stadionie Lekkoatletycznym przy ulicy Dąbrowskiego.

Grupa A: 1.AZS AWF Warszawa,4.RC Częstochowa,5.Budowlani Lublin

Grupa B:2.Orkan Sochaczew,3.Czarni w Bytomiu,6.Budowlani Łódź


Gry grupowe


Częstochowa--Lublin 0:27 (0:10)

Czarni--Łódź 12:26 (7:14)

AZS AWF--Częstochowa--41:0 (24:0)

Orkan--Czarni 50:0 (35:0)

AZS AWF--Lublin 12:7 (5:7)

Orkan--Łódź 24:15 (14:10)


Tabela grupy A

1.AZS AWF Warszawa 2 6 53:7

2.Budowlani Lublin 2 4 34:12

3.RC Częstochowa 2 2 0:68


Tabela grupy B

1.Orkan Sochaczew 2 6 74:15

2.Budowlani Łódź 2 4 41:36

3.Czarni w Bytomiu 2 2 12:76


Półfinały

AZS AWF---Łódź 19:12 (5:7)

Lublin--Orkan 0:24 (0:7)


Finały


o V m Czarni--Częstochowa 17:10 (5:0)

o III m Łódź--Lublin 24:5 (19:0)

o I m AZS AWF--Orkan 5:47 (0:28)


Klasyfikacja końcowa

1.Orkan Sochaczew awans do turnieju finałowego

2.AZS AWF Warszawa " " "

3.Budowlani Łódź " " "

4.Budowlani Lublin " " "

5.Czarni w Bytomiu

6.RC Częstochowa


Półfinałowy turniej grupy północnej o Mistrzostwo Polski Juniorów w rugby 7 odbył się w niedzielę 10 kwietnia na stadionie w Unisławiu.

Grupa A: 1.Jantar Pruszcz Gd, 4.Arka Gdynia,5.Tur Chojnice

Grupa B: 2.Posnania Poznań,3. Arka Rumia,6.RK Unisław,7.RK Grudziądz


Eliminacje

Arka Rumia--Grudziądz 37:0 (20:0)
Posnania--Unisław 17:7 (10:0)
Arka Gdynia--Tur Chojnice 14:12 (14:0)
Posnania--Arka Rumia 31:7 (7:7)
Unisław--Grudziądz 29:0 (19:0)
Jantar--Arka Gdynia 26:0 (14:0)
Posnania--Grudziądz 55:0 (20:0)
Arka Rumia--Unisław 26:14 (7:14)
Jantar--Tur Chojnice 45:0 (24:0)

Tabela grupy A

1.Jantar Pruszcz Gdański 2 6 71:0
2.Arka Gdynia 2 4 14:38
3.Tur Chojnice 2 2 12:59

Tabela grupy B

1.Posnania Poznań 3 9 103:14
2.Arka Rumia 3 7 69:45
3.RK Unisław 3 5 50:41
4.RK Grudziądz 3 3 0:121


1/2 finału

Posnania--Arka Gdynia 43:0 (19:0)
Jantar--Arka Rumia 36:7 (17:70

Finały

o V-VII m Tur Chojnice--Grudziądz 38:10 (17:5)
Tur Chojnce--Unisław 31:17 (17:0)
Unisław--Grudziądz 29:0 (19:0) zaliczono mecz z fazy grupowej

o III m Arka Gdynia--Arka Rumia 31:5 (19:0)
o I m Jantar--Posnania 15:7 (10:0)


Klasyfikacja końcowa

1.Jantar Pruszcz Gdański awans do turnieju finałowego
2.Posnania Poznań " " "
3.Arka Gdynia " " "
4.Arka Rumia " " "
5.Tur Chojnice
6.RK Unisław
7.RK Grudziądz

Ireneusz Pietrak, Komisarz zawodów


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?