PRZYKRA NIESPODZIANKA. Polska- Litwa 10:12 (0:5)
Nikt z pewnością nie kalkulował takiego wyniku, ale raz jeszcze okazało się, że sport jest często nieprzewidywalny. Grając przeciwko nam po raz trzeci z rzędu, nasi sąsiedzi znaleźli wreszcie sposób, na lepszych rugbowo Polaków. Poniżej relacja trenera Macieja Misiaka:

"Pierwsze minuty bardzo nerwowe pomimo naszych ataków, nie radzimy sobie po grze nogą przeciwnika, 3 kopy pod rząd i fatalne błędy naszego obrońcy powodują w efekcie utratę przyłożenia. Do końca pierwszej połowy jesteśmy w posiadaniu piłki jednak Litwini bronią bardzo twardo i ambitnie. Pod koniec pierwszej połowy Popławski ładnie "wpuszcza" w interwał Wawrzyńczaka ten po 40 metrowym rajdzie podaje na czysto do Szczepańskiego, który przez nikogo nie atakowany gubi piłkę. Druga odsłona to przyśpieszenie gry przez Polskę w efekcie karny i poprawiamy wynik o 3 oczka. Niestety za kilka minut grając odważnie na swoich 22 metrach tracimy piłkę, skrzętnie wykorzystuje to przeciwnik zdobywając przyłożenie z podwyższeniem. Szybko odpowiadamy przyłożeniem Radka Rakowskiego po ładniej akcji ataku. Do końca jesteśmy stroną atakującą, jednak obrona Litwinów jest bardzo dobra, pomimo to mamy kilka akcji z szansą na zdobycie punktów. Pomimo wielu przerw w w drugiej połowie meczu sędzia kończy mecz równo z zegarem boiskowym nie dając nam szansy na poprawę wyniku."

pkt: Radek Rakowski 8, Miłosz Popławski 2.