Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
KARIERA W PZR
Mowa tu zarówno o odmianie siedmio, jak i piętnastoosobowej. Jeśli czujesz się na siłach i uważasz, że to właśnie Ty możesz pomóc polskiemu rugby wejść na inny poziom, przeczytaj dokładnie poniższe wymagania i przyślij swoją ofertę do siedziby PZR do dnia 3 czerwca.

Definicja managera:

1. Osoba posiadająca odpowiedni autorytet, pozostająca osobą bezkonfliktową.
2. Osoba, która powinna być jednym z istotnych ogniw przy współpracy pomiędzy PZR i Reprezentacją Polski.
3. Osoba ta powinna posiadać niezbędną wiedzę ekonomiczno - finansową.
4. Osoba ta powinna posiadać odpowiednią kulturę osobistą, łatwo nawiązywać kontakty, znać języki obce i w sposób naturalny, reprezentować Polskie Rugby.
5. Osoba ta powinna posiadać umiejętność kompleksowego spojrzenia na możliwości, rozwój i kierunki w Polskim Rugby.
6. Osoba ta powinna być mocno zaangażowana w wykonywanie swoich obowiązków.
7. Być osobą pozytywnie nastawioną na sukces, posiadać silną osobowość, odporność na stresy, posiadać odpowiednią kreatywność i odpowiednie umiejętności pozyskiwania zasobów ludzkich do realizacji postawionego zadania.
8. Posiadanie dobrej znajomości zasad organizacji sportu w Polsce oraz specyfiki funkcjonowania w nim struktur PZR.


Zadania managera reprezentacji Polski:

1. Ścisła współpraca dotycząca działalności finansowej, jak również organizacyjnej, z PZR i przy pełnej kontroli PZR.
2. Pozyskiwanie środków sponsorskich, lub pozyskanie Sponsorów Strategicznych.
3. Pozyskiwanie firm reklamowych i sponsorów dla spotkań Reprezentacji Polski, wynikających z kalendarza rozgrywek. Ścisła współpraca z organizatorami rozgrywek, przy współpracy z PZR.
4. Tworzenie prawidłowego wizerunku medialnego Reprezentacji Polski, tworzenie strony internetowej itp., przy ścisłej współpracy z PZR.
5. Uczestnictwo w opracowaniu regulaminów dyscyplinarnych, premiowych, zadaniowych itp., przy ścisłej współpracy z odpowiednimi komisjami działającymi przy PZR i przy udziale PZR.
6. Dopilnowanie właściwego przygotowania miejsc rozegrania spotkania, zgodnie z wymogami regulaminowymi.
7. Budowa sztabu szkoleniowo - organizacyjnego Reprezentacji Polski, przy ścisłej współpracy z trenerem, jak również PZR.
8. Zabezpieczenie zaplecza organizacyjnego finansowego dla reprezentacji, poprawa relacji z klubami i trenerami.
9. Opracowanie podstaw prawnych do podpisywania z zawodnikami i kadrą odpowiednich umów, regulaminów nagradzania i kart zawodnika reprezentacji, przy założeniu wcześniejszego zabezpieczenia finansowego, zgodnie z prawem polskim i przy ścisłej współpracy z PZR.
10. Odpowiednia współpraca z zawodnikami reprezentacji, stały kontakt z miejscem pracy lub nauki zawodnika, jak również udzielenie pełnego wsparcia przy rozwiązywaniu wszystkich problemów zawodników reprezentacji, jak również budowa pozytywnych relacji w zespole.


Wynagrodzenie managera:

Proponowane wynagrodzenie ma stanowić 20% sum pozyskanych w wyniku działalności Managera, choć oczywiście istnieje możliwość negocjowania jego wysokości w przypadku konkretnych zleceń.

Manager Reprezentacji Polski w Rugby, musi być jednym z istotnych ogniw pracy PZR. W swojej pracy ma zająć się całokształtem prac Reprezentacji Polski, odciążając Trenera Reprezentacji Polski, który ma inne zadania. Wszelkiego rodzaju definicje i zakresy obowiązków, nie zastąpią osobowości managera, który musi lubić to, do czego się zobowiązał. Zakres obowiązków musi być zaakceptowany przez niego samego, trenera i PZR. Forma współpracy musi być zgodna z prawem polskim i PZR.

Szczegółowe zasady rozliczania, ocena pracy i zakresy, okres współpracy, będą ustalone w odpowiedniej umowie zawartej pomiędzy stronami.

Zdając sobie sprawę z wysokich wymagań stawianych osobie pełniącej funkcję managera dopuszcza się możliwość złożenia aplikacji przez osoby, które nie są w stanie wypełnić ich w 100%, choć największe szanse wyboru będzie miał oczywiście kandydat najbliższy przedstawionemu ideałowi. Na pisemne oferty oczekujemy w biurze Związku do 3 czerwca br.


źródło: pzrugby
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?