Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
NASZ WSPÓLNY SUKCES
Drodzy Czytelnicy.

W dniu dzisiejszym przekroczyliśmy próg 500.000 wejść na naszą stronę.

Dzięki osobom związanym z Posnanią i dzięki Wam Internauci, brniemy już siódmy rok przez meandry rzeczywistości. Przyznajemy, że niejednokrotnie nam, jako Redakcji się oberwało, zgadzamy się również, że wielokrotnie nasze pomysły uznać można było za …… nieco egzotyczne, niemniej podkreślamy, iż wszelakie nasze działania zmierzają zawsze ku krzewieniu RUGBY. Z drugiej strony, przyznajemy w ramach rewanżu, iż My również nie pozostajemy Wam dłużni :))))) .

Niemniej chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę na sprawy poważne i istotne.

Pragniemy przede wszystkim przypomnieć, że to właśnie Tomaszowi Kapustce będącemu od początków SPIRYTUS MOVENS całego przedsięwzięcia, należą się słowa PODZIĘKOWAŃ.
Był On zarówno inicjatorem strony sekcji, założycielem, jak i prowadzącym przez szereg długich lat jej internetowy byt. Dzięki Jego zaangażowaniu działalność platformy informacyjnej sekcji rugby przy K.S. Posnania Poznań rozpoczęła się od zamieszczenia pierwszej informacji w dniu 23 września 2004 roku., zatytułowanej: „II Ogólnopolski Turniej Dzieci i Młodzieży”. Dlatego też ze wszech miar godzi się złożyć Tomaszowi Kapustce szczere i serdeczne podziękowania za olbrzymi wysiłek.

Mimo kolejnych zmian, jakie następowały w Zespole redakcyjnym i mimo wielorakich różnic staramy się dostarczać Wam bieżących informacji, wyników i analiz z rozgrywanych spotkań. Mamy też nadzieję, że nasze próby uatrakcyjnienia portalu w pewnym przynajmniej stopniu są dla Was satysfakcjonujące.

Duże słowa PODZIĘKOWAŃ należą się również Jackowi Kalce, Jakubowi Szczepańskiemu i Przemkowi Gawrońskiemu za relacje LIVE, przekazywane na bieżąco ze spotkań rozgrywanych na wyjeździe.

Podziękowania należą się Trenerowi I Zespołu, Dominikowi Machlikowi za „skruszenie lodów” w naszej komunikacji , jak również Bartkowi Balcerskiemu za sprawozdania, czyli świetny zlepek humoru, ironii i pasji.

Również od siebie Redakcja pragnie podziękować Panu Tomaszowi Rybackiemu, którego (mamy nadzieję) zaufaniem się cieszymy i dzięki któremu mamy dużą, by nie rzec nieograniczoną dowolność w publikacjach.

Sądzę, że oddzielne PODZIĘKOWANIA należą się Wam Wszystkim, którzy uczestniczycie w życiu naszej strony. Wielkie Dzięki należą się: jonny’emu61 oraz krzysztofowi za cenne uwagi, trafne oceny i analizy, Kani, za serce, Kubie, IloveRugby, Pulasowi, Polkowi, Pawelkowi, Agacie, Father’owi Bandurze, Cichemu Bob’owi oraz laureatowi jednego z ostatnich konkursów - Marianowi i Wszystkim razem i z osobna !!!

Prawdą jest bowiem to, że w istocie Wy nadajecie charakteru naszej platformie informacyjnej i Wasz wkład i komentarze ( ;))) ) są esencją naszego istnienia.

WIELKIE ZATEM PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH !!


P.S. W chwili obecnej prowadzimy rozmowy na temat modernizacji strony, a w szczególności szaty graficznej. Opracowany przez Nas projekt przedstawimy Wam wkrótce do oceny.
#1 | Pawelek dnia maj 25 2011 09:28:44
500 tysięcy odwiedzin na stronie posnania.com!

Strona Posnania.com działa od niemal 7 lat. Od tego czasu odwiedziło nas PÓŁ MILIONA INTERNAUTÓW( system zlicza nawet kilkakrotne wejście z jednego komputera jako jednokrotną wizytę)
Od roku stroną zajmuje się wielki pasjonat rugby i Posnanii - Piotr
Walczak. Od tego czasu liczba odwiedzin wzrosła o 200 tysięcy. Wszystko dlatego, że strona zaczęła żyć. Piszecie dla nas o sprawach związanych z klubem, informujecie o tym,
co ciekawego dzieje się w polskim i światowym rugby. Dziękujemy i prosimy o więcej.

A za rok... 1 milion?Smile
#2 | tito dnia maj 25 2011 09:43:11
cześć Chłopaki!
koniec rundy wiosennej i całego sezonu 2010/11 rodzi okres odprężenia, relaksu i roztrenowania... jednocześnie mam świadomość i przekonanie, że wielu z Nas chciałoby widzieć w przyszłym roku złoty krążek na szyi. Z tego powodu wychodzę z inicjatywą prowadzenia treningów funkcjonalnych dla dyscypliny rugby skupiających się na poprawie motoryczności u zawodników. Wiem, że obecny stan mojej wiedzy jest w stanie znacznie poprawić różne aspekty fizycznego przygotowania u Nas! Od teraz wszystko zależy od Was! Oczekuję od Was pełnego zaufania do moich działań oraz 1001% zaangażowania we wszystko co będziemy robić. Wszystkich chętnych proszę o kontakt na skrzynkę tytus.sienczak@wp.pl do końca tego tygodnia ponieważ nie zostało Nam dużo czasu, a pozostają jeszcze sprawy organizacyjne, które będę musiał szybko okiełznać. Przekażcie tę informację dalej. Pamiętajcie!!!Dzień bez treningu dniem straconym!!!!
#3 | kania dnia maj 25 2011 11:59:37
Dziękuję za dedykację!!! Ale się wzruszyłam, serio! ja też chcę pomóc, niewiele mogę zrobic w kwestii merytorycznej jak Tytus, jednak w kwestii reklamy może trochę... Dystrybucja ulotek? Plakaty na UAM? Co Wy na to?
#4 | Moses dnia maj 25 2011 12:42:05
Od Redakcji:
Oczywiście plan reklamowy jest chytry i niewątpliwie przebiegły lecz .... o ile wzór plakatu gdzieś tam mamy, o tyle potrzeba środków na drukarnie i papier (kurcze, na wszystko trzeba !).
Więc szukajcie drukarni i materiału i od przyszłego sezonu ruszamy !!!
A-ha
Pozostaje jeszcze pomysł z wydaniem kalendarza - Modele są Smile, fotograf jest, pozostaje, jak wyżej sprawa finansów na drukarnię i materiał.
Poddaję tematy pod Waszą rozwagę !
Pozdrawiam
#5 | Pulas89 dnia maj 25 2011 15:53:29
oby tak dalej cobyśmy się rozwijaliSmile i również dziekuje za dedykacjeSmile
#6 | Kuba dnia maj 26 2011 10:17:45
no Brawo Adminy!!!
to w głównej mierze wasza zasługa!

....
a A-ha - ....to był i jest taki zespół
:-)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?