Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
MISTRZOSTWA POLSKI "7" - DZIEŃ PIERWSZY
Broniąca tytułu Lechia Gdańsk bez problemów pokonała swoich dwóch przeciwników z grupy (BBRC Łódź oraz Autostrada Włókniarz Zgierz). Obok Lechii najgroźniejszymi ekipami okazały się Posnania Poznań, AZS AWFiS Gdańsk oraz Orkan Sochaczew. Zaskoczeniem dla kibiców mogą byc wyniki zeszłorocznego wicemistrza - warszawskiego AZS-u, który poniósł dwie porażki z drużynami grającymi w Ekstralidze Rugby 7 (AZS AWFiS Gdańsk oraz Alfa Bydgoszcz) oraz jedno zwycięstwo z młodą ekipą z Olimpii Elbląg.





Grupa A:
1. AZS AWF Warszawa
2. AZS AWFiS Gdańsk
3. Alfa Bydgoszcz
4. Olimpia Elbląg

Grupa B:
1. Orkan Sochaczew
2. Czarni Pruszcz Gdański
3. Budowlani Lublin

Grupa C:

1. Arka Gdynia
2. Skra Warszawa
3. Posnania Poznań

Grupa D:
1. Lechia Gdańsk
2. BBRC Łódź
3. Autostrada Włókniarz Zgierz


Gry Eliminacyjne:

AZS AWFiS Gdańsk - Olimpia Elbląg 52:0
Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin 36:10
Arka Gdynia - Posnania Poznań 5:40
Włókniarz Zgierz - BBRC Łódź 19:5
AZS AWFiS Gdańsk - Alfa Bydgoszcz 17:17
AZS AWF Warszawa - Olimpia Elbląg 44:0
Lechia Gdańsk - BBRC Łódź 63:14
Skra Warszawa - Posnania Poznań 7:33
Budowlani Lublin - Czarni Pruszcz Gdański 19:5
AZS AWF Warszawa - AZS AWFiS Gdańsk 10:26
Alfa Bydgoszcz - Olimpia Elbląg 28:0
Czarni Pruszcz Gdański - Orkan Sochaczew 0:47
Włókniarz Zgierz - Lechia Gdańsk 0:33
Alfa Bydgoszcz - AZS AWF Warszawa 26:24
Skra Warszawa - Arka Gdynia 12:19


Tabela grupy A:
1. AZS AWFiS Gdańsk
2. Alfa Bydgoszcz
3. AZS AWF Warszawa
4. Olimpia Elbląg

Tabela grupy B:

1. Orkan Sochaczew
2. Budowlani Lublin
3. Czarni Pruszcz Gdański

Tabela grupy C:
1. Posnania Poznań
2. Arka Gdynia
3. Skra Warszawa

Grupa D:
1. Lechia Gdańsk
2. Autostrada Włókniarz Zgierz
3. BBRC Łódź


źródło: Rugby Polska
#1 | Pulas89 dnia maj 28 2011 23:06:17
a tak z ciekawości moze jakieś składy? kto pojechał?
#2 | Moses dnia maj 28 2011 23:22:15
Połowa ekipy jest na zdjęciu Wink))))) Grinloooźno
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?