Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
NAJMŁODSI JESZCZE GRAJĄ !
Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca, na boiskach Posnanii, spotkają się najmłodsi, uprawiający rugby w Polsce.Turniej ten będzie podsumowaniem całego sezonu, a w kategorii mini żaka, żaka i młodzika zagra prawdopodobnie po 8 ekip.

„Umiarkowania” frekwencja, jest wypadkową spadającej drastycznie liczby i zawodników, grających w rugby w kategoriach młodzieżowych. Swoje zrobił też kryzys i oszczędności, do których zmuszone są kluby w ostatnim czasie. Z tego też powodu, z żalem należy stwierdzić, iż zabraknie wielu znanych z pracy z dziećmi klubów.

Turniej zaplanowano tak, aby większość dotarła w sobotę rano i tego samego dnia wróciła szczęśliwie do domu. Po odprawie technicznej (godz. 10:15), która odbędzie się w Sali konferencyjnej klubu, rozpoczną się mecze, na kilku boiskach jednocześnie (godz. 11:00), co sprawi że zawody zakończą się około godz. 15:00- 16:00. Górna płyta Posnanii, opanowana będzie przez najmłodszych, młodzicy rozgrywać będą mecze na płycie dolnej, ale finały o najwyższe miejsca, także zagrają na górze.

Wielkopolska reprezentowana będzie nie tylko przez gospodarzy, ale także UKS Piątka Wilda, UKS Koziołki Jerzykowo/ Biskupice, UKS Pomarzanka Pomarzanowice i Spartę Jarocin. Niestety, pod znakiem zapytania stoi udział młodzieży z Michorzewa. Zapraszamy wszystkich w sobotnie, prawdopodobnie także upalne południe- nadarza się bowiem niepowtarzalna okazja do obejrzenia młodzieżowego rugby na zaawansowanym poziomie!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?