Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WIELKA WYPRAWA NAJMŁODSZYCH.
Po małej reorganizacji Turniejów Dzieci i Młodzieży i podziale terytorialnym na trzy strefy, kluby wielkopolskie trafiły do grupy z... Małopolską i Śląskiem! Drużyny mini-żaków, żaków i młodzików Posnanii już jutro czeka 500- kilometrowy wyjazd do Mszany Dolnej, gdzie pierwszy z trzech turniejów organizuje UKS Gorce Raba Niżna.
Gospodarze spodziewają się udziału klubów z Bytomia, Sosnowca, Krakowa, Nowego Sącza i Poznania /UKS Wilda, Posnania/.
Po raz pierwszy od kilku lat opiekunom udało się zmobilizować zawodników i rozpocząć treningi o tydzień wcześniej, tak by jechać na zawody będąc dobrze przygotowanym. W poszczególnych drużynach, w ramach naborów pokazało się wiele nowych twarzy i z pewnością każdy dostanie szansę debiutu na boisku. Rzecz jasna gra naszych najmłodszych opierać się będzie na zawodnikach z co najmniej rocznym /i dłuższym/ stażem: w miniżakach to Hugon Noszczyk, Wojtek Rybacki i Wojtek Kapustka, w żakach Przemek Płotkowiak, Filip Szymczak i Łukasz Hylla, natomiast w młodzikach Patryk Nowicki, Paweł Makles, Wojtek Wolniewicz, jak również nowopozyskani wychowankowie UKS Wilda Daniel Trybus, Bartek Balcerski czy Mateusz Adamski z kolegami. Na lidera Posnanii zapowiada się natomiast trenujący od czerwca Kamil Ziółkowski.
Trenerzy nie zakładają w sobotnio- niedzielnej imprezie sukcesu za wszelką cenę- chcą by drużyny, w nowych składach /po "złamaniu" roczników/ zgrały się i nabrały doświadczenia przed kolejnymi jesiennymi zawodami.
Wypada wspomnieć, że wyjazd dojdzie do skutku dzięki niezawodnej firmie AQUANET, która zapewniła naszym chłopakom wygodny transport.


Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?