Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
ZNAMY STAWKĘ FINALISTÓW OOM
O tytuł najlepszej drużyny wśród juniorów młodszych zagrają:

1.Budowlani Łódź,
2.Orkan Sochaczew,
3.RC Gorce Raba Niżna,
4.Ogniwo Sopot,
5.Budowlani Lublin,
6.Posnania Poznań,
7.Juvenia Kraków,
8.Sparta Jarocin.


Nie zostało uwzględnione, złożone po terminie (regulaminowy to 48 godzin), odwołanie Pogoni Siedlce, w którym domagano się wyznaczenia nowego terminu meczu barażowego, bowiem uwzględniono fakt wycofania się tej drużyny (pomimo wcześniejszych pisemnych deklaracji) z udziału w Mistrzostwach Polski Seniorów 7, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski 7, Mistrzostw Polski Juniorów 7 i finałowym turnieju dzieci i młodzieży.

Prawdopodobny podział na grupy, który zostanie przedstawiony Zarządowi na jutrzejszym posiedzeniu wygląda następująco:

grupa A - Budowlani Łódź, Ogniwo Sopot, Budowlani Lublin, Sparta Jarocin,
grupa B - Orkan Sochaczew, RC Gorce Raba Niżna, Posnania Poznań, Juvenia Kraków.

Wyniki eliminacji:

1. grupa poludniowo-zachodnia:

Budowlani v Juvenia 38-7,
Budowlani v Gorce 35-5,
Gorce v Juvenia 24-14,
Posnania v Gorce 43-26,
Posnania v Juvenia 27-12,
Juvenia v Gorce 15-17,
Juvenia v Posnania 13-7,
Gorce v Posnania 33-15,
Sparta v Juvenia 7-45,
Sparta v Gorce 0-45,
Juvenia v Budowlani 0-36,
Gorce v Budowlani 5-32,
Juvenia v Sparta 19-0,
Gorce v Sparta 52-0,
Posnania v Sparta 38-10,
Sparta v Posnania 5-53,
Posnania v Budowlani 3-69,
Budowlani v Posnania 27-5,
Sparta v Budowlani 0-67,
Budowlani v Sparta 45-0.

Końcowa klasyfikacja:
1.KS Budowlani Łódź 24 punkty 349-25;
2.RC Gorce Raba Niżna 18 207-154;
3.KS Posnania Poznań 16 191-195;
4.RzKS Juvenia Kraków 16 125-156;
5.Sparta Jarocin 8 22-364.

2. grupa centralno -wschodnia:

23.11.2010r. BUDOWLANI Lublin - POGOŃ Siedlce 27:7 (17:7),
27.10.2010r. BUDOWLANI Lublin - ORKAN Sochaczew 29:40 (19:19),
02.04.2011r. ORKAN Sochaczew - POGOŃ Siedlce 45:3 (19:0),
30.04.2011r. POGOŃ Siedlce- BUDOWLANI Lublin 3:38 (0:24),
05.05.2011r. ORKAN Sochaczew- BUDOWLANI Lublin 26:17 (14:5),
POGOŃ Siedlce - ORKAN Sochaczew - nie rozegrano.

Końcowa klasyfikacja:
1.Orkan Sochaczew 3 9 111-49;
2. Budowlani Lublin 4 8 111-76;
3.Pogoń Siedlce 3 3 13-110.

3. grupa pomorska:

08.10.2010r. MKS Ogniwo Sopot - RC Lechia Gdańsk 17-13 (0:10),
06.04.2011r. RC Lechia Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot 7-12 (7:5),
18.04.2011r. MKS Ogniwo Sopot - RC Lechia Gdańsk 17-15 (10:10),
09.05.2011r. RC Lechia Gdańsk - MKS Ogniwo Sopot 7-8 (0:0).

Końcowa klasyfikacja:
1.MKS Ogniwo Sopot 4 12 54-42;
2.RC Lechia Gdańsk 4 4 42-54. (Lechia nie wyraziła gotowości gry w barażach)


źródło: pzrugby
#1 | krzysztof dnia lipiec 02 2011 14:18:38
Patrząc realnie nasza grupa jak marzenie.
Wejść do strefy medalowej bardzo realne - ale pod warunkiem, że "Ktoś" tego nie spieprzy.
Wiadomo, że to są młodzi zawodnicy i liczy się każdy detal.
A najgorzej jest "przedobrzyć".Niestety - różnie z tym bywało.
#2 | Father Bandura dnia lipiec 03 2011 16:17:46
JA WIERZE W TRENERA KAPUSTKE I CHŁOPAKÓW ZE DADZĄ Z SIEBIE WSZYSTKO !!!Smile
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?