Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WKRÓTCE FINAŁY OOM
Już w najbliższy wtorek zjadą do Warszawy zespoły, które od środy, 13 lipca walczyć będą o tytuł najlepszej złożonej z zawodników do lat 17.

Szczegółowy program zawodów:

12.07.2011 - Przyjazd ekip, kolacja godz. 18:00 (Internat ZSS nr 50), odprawa techniczna (20:00, Internat ZSS nr 50)
13.07.2011 - godz. 9.30 - Ceremonia otwarcia zawodów (AWF ul. Marymoncka 34, Stadion Lekkoatletyczny)

Mecze: AWF ul. Marymoncka 34, Boisko Rugby


13.07.2011 (ŚRODA)

10.30-11.30 Budowlani Łódź - Sparta Jarocin grupa A
11.45-12.45 Gorce Raba Niżna - Budowlani Lublin grupa A
15.30-16.30 Orkan Sochaczew - Juvenia Kraków grupa B
16.45-17.45 Ogniwo Sopot - Posnania Poznań grupa B

14.07.2011 (CZWARTEK)

10.30-11.30 Budowlani Łódź - Budowlani Lublin grupa A
11.45-12.45 Gorce Raba Niżna - Sparta Jarocin grupa A
15.30-16.30 Orkan Sochaczew - Posnania Poznań grupa B
16.45-17.45 Ogniwo Sopot - Juvenia Kraków grupa B

15.07.2011 (PIĄTEK)

10.30-11.30 Budowlani Łódź - Gorce Raba Niżna grupa A
11.45-12.45 Budowlani Lublin - Sparta Jarocin grupa A
15.30-16.30 Orkan Sochaczew - Ogniwo Sopot grupa B
16.45-17.45 Posnania Poznań - Juvenia Kraków grupa B

16.07.2011 (SOBOTA) - Dzień wolny

17.07.2011 (NIEDZIELA)

9.30-10.30 Mecz o miejsca 7-8
10.45-11.45 Mecz o miejsca 5-6
12.00-13.10 Mecz o miejsce 3-4
13.30-14.40 Finał zawodów
15.00 Ceremonia zamknięcia zawodów (AWF ul. Marymoncka 34, boisko Rugby)
16:45 Zdanie pokoi, wyjazd ekip

WYŻYWIENIE: Stołówka ul. Lindego 20 ZSS nr 50,

GRUPA A - Śniadanie 08:15, Obiad 14:15, Kolacja 19:00
GRUPA B - Śniadanie 09:00, Obiad 13:30, Kolacja 19:45

Kierownik zawodów: Jerzy Raczko, tel. 0691513045, e-mail: raczko@ichf.edu.pl

Sędzia główny: Wiesław Piotrowicz, sędziowie turniejowi: Andy Daniels (Anglia), Marcin Zeszutek, Tomasz Jarowicz, Hubert Bedyński, Kacper Michałkiewicz, Maciej Sienkiewicz; asesor: Alan Farmer (Anglia).

Starcia drużyn można będzie oglądać na żywo (mecze będą dostępne przez 3 miesiące) na stronie: www.lubie.tv

Jeśli ktoś chciałby oglądać mecze na innej stronie istnieje możliwość przekierowania transmisji za pomocą następującego playera do wstawiania w html strony:



źródło: pzrugby
#1 | krzysztof dnia lipiec 12 2011 21:19:35
Będzie dobrze, a nawet lepiej niż dobrze.
Liczę na strefę "M"
Dlaczego?
Bo mamy super zespół grający ze sobą od kilku już lat.
Bo tacy zawodnicy jak Wojtek, Przemek, Hugon, Marcin pociągną ten zespół do zwycięstwa.
Bo mamy super Trenera, który wykrztusi z nich więcej niż to możliwe.
Bo mamy kierownika, który zadba o wszystkie nawet najdrobniejsze, a jakże istotne potrzebne szczegóły poza boiskowe.
Bo PZR na skutek naciskom K.O. ze wschodu zmienił układ grup.
Mam nadzieję , że nieobliczalna Raba ogra Lublin.
I na koniec - bo Ogniwo zamiast eliminacji rozegrało kilka nieznaczących meczów na papierze.
A więc - chłopaki- DAJCIE CZADU I ZAMIESZAJCIE W NASZYM MAŁYM PIEKIEŁKU.
#2 | Agata dnia lipiec 13 2011 16:43:30
Hej
... ale akcja - TV działa !!! GrinGrin
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?