DOBRZE SKOŃCZYĆ ZWYCIĘSTWEM. Posnania- Gorce 40:25 (21:3)
Wynik "otworzyli" Górale, prowadząc po karnym 0:3. Potem uwidoczniła się lekka przewaga wielkopolan, którzy nawet w krytycznych momentach, prowadząc kilkoma punktami, nie dali sobie wydrzeć tego upragnionego sukcesu.

Trzy składne, kombinacyjne akcje, dały Posnanii wyraźne prowadzenie do przerwy 21:3. Kilka minut dekoncentracji, proste błędy, które przenosiły od razu akcję pod nasze pole, sprawiły, że ambitni przeciwnicy wyciągnęli na 15:21. Później, to Poznaniacy odskakiwali, to rywale odrabiali, ale nigdy różnica nie była już mniejsza, jak bezpieczne 8 punktów.

W zespole szczęśliwych zwycięzców meczu o 5 lokatę, nie zawiedli starsi i doświadczeni zawodnicy, wspierani przez tych, dla których Olimpiada była wielkim sportowym doświadczeniem. Posnania, trwający tylko 5 dni, wyczerpujący turniej, zakończyła praktycznie bez urazu, co wymownie świadczy o dobrym jej przygotowaniu. Z pewnością fakt, iż najcenniejszym walorem tej ciekawej drużyny, była... bardzo dobra atmosfera i świetny kontakt - zaprocentuje już jesienią, w postępie każdego z zawodników kadeckiej ekipy!
#1 | Kuba dnia lipiec 18 2011 21:14:27
Brawo Kadeci Posnanii!!! - naprawdę chylę czoła - bo widziałem jak walczyliście...nie odpuszczaliście i chcieliście wygrywać.
Brawo Trener Tomek i Kieras Jacek!!! - zapamiętam tą Olimpiadę na długo...!
Brawo Kapitan Wojtas - zdałeś kolejny kapitański egzamin!
Brawo Organizatorzy OOM - pierwszy raz widziałem takie perfekcyjne przygotowanie i organizację Olimpiady!