Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
WYBRAŃCY TRENERA MACIEJA MISIAKA
W dniach 31.07-7.08 młode nadzieje będą trenować w Białym Dunajcu k/ Zakopanego oraz rozegrają test - mecze z kadrą Czech.

To nie ostania wakacyjna akcja w dn. 22-27 sierpnia po raz drugi spotka się na kadrowej akcji kadra do lat 16 (95 i 96 rocznik), tym razem będzie to coroczny staż FIRA/AER w Rumunii, powołania na tą akcję niebawem.

Powołania: Kadra Polski Juniorów U18'


Budowlani Łódź

1.Kończak Sebastian(95)
2.Stępień Paweł
3.Ludwiczak Mateusz(95)
4.Kujawa Łukasz(95)
5.Urbaniak Marcin(95)
6.Reksulak Patryk(95)
7.Wilczyński Maciej

Rezerwa:
Szymczak Daniel (Wirral RUFC - Anglia)
Kubik Bartosz
Burek Tomasz
Cywiński Jakub(95)
Plich Dominik(95)

Orkan Sochaczew
1.Krzesniak Marcin
2.Pawłowski Mateusz
3.Plichta Dawid
4.Popławski Miłosz
5.Wójcik Jakub

Rezerwa:
Modelewski Bartosz
Pajdak Dawid


UKS Gorce Raba Niżna

1.Ząbczyński Krzysztof
2.Knowa Mariusz
3.Michalak Jarosław(95)

Rezerwa:
Kuczaj Mirosław
Miśkowiec Mirosław(95)

Budowlani Lublin
1.Ćwieka Patryk
2.Maksim Arkadiusz
3.Bobruk Jakub
4.Janeczko Filip
5.Wiśniewski Piotr (95)

Rezerwa:
Kisiak Michał (95)
Szczepański Grzegorz (95)

Jantar Pruszcz Gdański
Rezerwa:
Latopolski Wojciech - zwolniony

Posnania Poznań
1.Płotkowiak Przemysław
2.Noszczyk Hugon(95)
3.Wrona Michał


Rezerwa:
Gdula Daniel

Juvenia Kraków
1.Trzos Kamil
2.Morawski Ivo
3.Kurzdym Wojciech (95 )
4. Tobiasz Grzegorz

Rezerwa:
Tachorek Szymon(95)

BC Nowy Sącz
1.Czupryna Jan

Sparta Jarocin
1.Stawicki Maciej

Rezerwa:
Bobek Łukasz
Kalinowski Błażej
Soliński Mateusz
Banasiak Łukasz

Pogoń Siedlce
1.Panasiuk Maciej

Rezerwa:
Wojciechowski Paweł

Ogniwo Sopot
1.Gołomb Wojciech

Rezerwa:
Krużycki Kacper - zwolniony
Wielgosz Filip
Lis Jan

Arka Gdynia
Rezerwa:
Jaszczuk Rafał

Tur Chojnice

Rezerwa:
Bloch Dawid

Lechia Gdańsk
Rezerwa:
Beska Sebastian
Święc Tomasz

AZS AWF Warszawa
Rezerwa:
Lidel Maciej

Grenoble RC
Rezerwa:
Davallet Paul

Trenerzy:

Misiak Maciej – PZR, AZS - AWF Warszawa
Seklecki Jakub - PZR, Orkan Sochaczew
Maciejewski Marek – Budowlani Łódź
Robert Cajzer - Fizjoterapeuta (Ogniwo Sopot)



Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?