Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
slide01 slide01 slide01 slide01
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
KONIEC RUGBY W OLSZTYNIE
Jak czytamy na stronie WMPD PUDIZ RUGBY OLSZTYN.....

"Z przykrością informujemy, że po 35 latach nieprzerwanej działalności olsztyńskiego klubu rugby z dniem 8 sierpnia 2011 roku klub ten przestaje isnieć ze względu na złą sytuację finansową. Z mapy Olsztyna znika kolejny zasłużony klub, który po stracie sponsorów nie zdołał znaleźć nowych chętnych firm do pomocy w dalszej działalności sportowej. W związku z tym nie jesteśmy w stanie spełnić wymogów finansowych, aby przystąpić do nowego sezonu ligowego rugby.

Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim dotychczasowym sponsorom, osobom fizycznym, kibicom, zawodnikom, trenerom, mediom i działaczom za trud, który włożyli przez te 35 lat, aby klub istniał i rozwijał się.

Informujemy wszystkie osoby, które przekazały 1% podatku za rok 2010 na nasze sekcje dziecięce, że do czasu wyczerpania się tych środków finansowych sekcje te będą nadal istniały, tak więc otrzymane środki nie zmarnują się. Po wyczerpaniu się tych środków będziemy również zmuszeni zakończyć działalność sportową tych młodych ludzi.
"


Trudno opatrzyć tę informację jakimkolwiek komentarzem. Z jednej strony krzewimy nasze rugby starając się aby zyskało należną mu świetność, z drugiej strony takie sytuacje są doprawdy przykre. Na portalu Rugby Polska zamieszczono posłanie, które prezentujemy poniżej.

"To chyba najlepsze miejsce na apel do władz związku i wszystkich związanych z rugby w Polsce, którzy mogą w jakiś sposób przyczynić się do zmiany tej sytuacji. Pomóżcie! Szkoda, aby tak zasłużony klub musiał kończyć swoją działalność, pozostawiając wielu utalentowanych, młodych ludzi bez dostępu do swojej pasji... ."

#1 | Polonia dnia sierpień 07 2011 17:28:28
Przykre!Kiedyś to przerabialiśmy w Polonii Poznań ( dla młodszych przypomnę:wielokrotny MP i zdobywca PP).Z tą różnicą ,że mogliśmy kontynuować grę w Posnanii.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?