Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
NASTĘPNY MECZ
DERBY POZNANIA
POSNANIA - CHAOS

15 PAZDZIERNIKA 2017 r.
NIEDZIELA
godz.: 13:00

GRAMY PRZY SŁOWIAŃSKIEJ
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
Terminarz Ekstraligi
TERMINARZ EKSTRALIGI RUGBY - JESIEŃ 2015 R.


22-23.08.2015 r.

I kolejka
Arka Gdynia 60:5 (22:5) Posnania Poznań
Skra Warszawa 12:26 (0:19) Budowlani Łódź S.A.
Lechia Gdańsk 56:18 (31:5) RC Orkan Sochaczew
Ogniwo Sopot 17:22 (10:8) Pogoń Siedlce

29-30.08.2015

II kolejka
Posnania Poznań 14:26 (14:14) Pogoń Siedlce
RC Orkan Sochaczew 12:30 (12:13) Ogniwo Sopot
Skra Warszawa 19:52 (12:19) Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź S.A. 15:46 (8:20) Arka Gdynia

05-06.09.2015

III kolejka
Budowlani Łódź S.A. 30:17 (20:3) Posnania Poznań
Lechia Gdańsk 13:9 (5:6) Arka Gdynia
Ogniwo Sopot 36:19 (24:7) Skra Warszawa
Pogoń Siedlce 41:12 (0:15) RC Orkan Sochaczew

12.09.2015
PNE: Szwecja – Polska

07-13.09 - Tournee kadry XV U19

19-20.09.2015

IV kolejka
Posnania Poznań 25:26 (13:13) RC Orkan Sochaczew
Skra Warszawa 17:24 (0:5) Pogoń Siedlce
Arka Gdynia 42:12 (32:12) Ogniwo Sopot
Budowlani Łódź S.A. 20:30 (15:3) Lechia Gdańsk

26.09.2015

V kolejka
Lechia Gdańsk - Posnania Poznań
Ogniwo Sopot - Budowlani Łódź S.A.
Pogoń Siedlce - Arka Gdynia
RC Orkan Sochaczew - Skra Warszawa

03-04.10.2015

VI kolejka
Posnania Poznań 46:0 (27:0) Skra Warszawa
Arka Gdynia 124:7 (63:7) RC Orkan Sochaczew
Budowlani Łódź S.A. 25:14 (3:6) Pogoń Siedlce
Ogniwo Sopot 10:49 (3:20) Lechia Gdańsk

10-11.10.2015

VII kolejka
Ogniwo Sopot 35:18 (21:6) Posnania Poznań
Pogoń Siedlce 22:25 (7:12) Lechia Gdańsk
RC Orkan Sochaczew 9:24 (6:7) Budowlani Łódź S.A.
Skra Warszawa 12:75 (0:61) Arka Gdynia

17-18.10.2015
PNE: Ukraina – Polska


19.10-04.11.2015 ME kadra XV - U19 – Portugalia

24.10.2015

VIII kolejka
Posnania Poznań 8:74 (3:31) Arka Gdynia
Budowlani Łódź S.A. 48:5 (24:0) Skra Warszawa
RC Orkan Sochaczew - Lechia Gdańsk (przełożony na 29.11.2015)
Ogniwo Sopot 23:21 (9:14) Pogoń Siedlce

31.10.2015

IX kolejka
Pogoń Siedlce - Posnania Poznań
Ogniwo Sopot - RC Orkan Sochaczew
Lechia Gdańsk - Skra Warszawa
Arka Gdynia - Budowlani Łódź S.A.

07-08.11.2015

X kolejka
Posnania Poznań - Budowlani Łódź S.A.
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Skra Warszawa - Ogniwo Sopot
RC Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce

14-15.11.2015
PNE: Polska – Mołdawia


21-22.11.2015
I termin rezerwowy ekstraligi

12-13.03.2016
PNE: Polska – Belgia


19-20.03.2016
I termin rezerwowy ekstraligi lub Polska - Belgia


26-27.03.2016

XI kolejka
RC Orkan Sochaczew - Posnania Poznań
Pogoń Siedlce - Skra Warszawa
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Budowlani Łódź S.A..

02-03.04.2016

XII kolejka
Posnania Poznań - Lechia Gdańsk
Budowlani Łódź S.A. - Ogniwo Sopot
Arka Gdynia - Pogoń Siedlce
Skra Warszawa - RC Orkan Sochaczew

09-10.04.2016

XIII kolejka
Skra Warszawa - Posnania Poznań
RC Orkan Sochaczew - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - Budowlani Łódź S.A.
Ogniwo Sopot - Lechia Gdańsk

16-17.04.2015

XIV kolejka
Posnania Poznań - Ogniwo Sopot
Lechia Gdańsk - Pogoń Siedlce
Budowlani Łódź S.A. - RC Orkan Sochaczew
Arka Gdynia - Skra Warszawa

23-24.04.2016
XV/I kolejka

30.04.2016
PNE: Holandia – Polska


07-08.05.2016
XVI/II kolejka

14-15.05.2016
XVII/III kolejka

21.05.2016
XVIII/IV kolejka

28-29.05.2016
XIX/V kolejka

04-05.06.2016
XX/VI kolejka

11-12.06.2016

ME Seniorów 7’ Turniej Nr 1

18-19.06.2016
Finał ekstraligi XV


25-26.06.2016
ME Seniorów 7’ Turniej Nr 2

02-03.07.2016
Mistrzostwa Polski Seniorów 7’ – I turniej

09-10.07.2016
ME Seniorów 7’ Turniej Nr 3

16-17.07.2016
Mistrzostwa Polski Seniorów 7’ – II turniej

23-24.07.2016
ME Seniorów 7’ Turniej Nr 4