Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
Sezon 2003/2004
|Sezon 2003/2004||Sezon 2004/2005||Sezon 2005/2006||Sezon 2006/2007||Sezon 2007/2008|

Tabela po rundzie zasadniczej sezonu 2003/2004

1. Lechia Gdańsk
14
35
417:210
2. Budowlani Lublin
14
34
305:242
3. Arka Gdynia
14
34
371:191
4. Blachy Pruszyński Budowlani Łódź
14
30
336:218
5. Bakoma Orkan Sochaczew
14
28
344:287
6. Porta Ogniwo Sopot
14
25
233:310
7. Folc AZS Warszawa
15
30
350:307
8. Posnania Poznań
15
27
227:407
9. AZS AWFiS Gdańsk
15
27
293:383
10. Pogoń Siedlce
15
17
220:537

Półfinały:
Lechia Gdańsk - Blachy Pruszyński Budowlani Łódź 15:17 (5:10)
Budowlani Lublin - Arka Gdynia 5:25 (5:8)

Mecz o III miejsce:
Lechia Gdańsk - Budowlani Lublin 39:6 (20:3)

Mecz o I miejsce (Mistrzostwo Polski):
Arka Gdynia - Blachy Pruszyński Budowlani Łódź 30:10 (5:10)

Najskuteczniejsi w sezonie 2003/2004:
1. Jurij Buchało (AZS AWFiS) - 163; 2. Bogdan Wróbel (Orkan) - 129; 3. Stanisław Więciorek (Lechia) - 119; 4. Adam Pałyska (Folc AZS) - 104; 5. Janusz Urbanowicz (Lechia) - 103; 6. Daniel Podolski (Ogniwo) - 88 7. Arek Kwiatkowski (Posnania) - 77; 8. Adrian Miałkowski (Pogoń) - 70; 9. Stanisław Krieczun (Arka) - 69; 10. Konrad Pisarek (Orkan) - 60; 11. Piotr Marcinkowski (Budowlani Lublin) - 55; 12. Tomasz Fedde (Lechia) - 54; 13. Piotr Gomulak (Budowlani Łódź) - 53; 14. Tomasz Stępień (Budowlani Lublin) - 51; 15-16. Konrad Jarosz (Budowlani Lublin) i Krzysztof Hotowski (Budowlani Łódź) - po 50; 17. Jakub Jasiński (Budowlani Lublin) - 45; 18. Tomasz Grodecki (Budowlani Łódź) - 44; 19-21. Jarek Bator (Arka), Maciej Maciejewski (Budowlani Łódź), Jacek Grebasz (Lechia) - 40; 22-23. Michał Pasieczny i Paweł Bury (obaj Arka) - po 39; 24. Mariusz Michalak (Orkan) - 38; 25. Marcin Domański (Pogoń Siedlce) - 35; 26. Bartłomiej Kraska (Budowlani Łódź) - 34; 27. Tomasz Jabłoński (Orkan) - 32; 28-31. Wojciech Ruszkiewicz (Arka), Sławomir Kaszuba (Lechia), Łukasz Kujawski (Posnania) i Piotr Jurkowski (Lublin/Orkan) - po 30; 32. Paweł Pieniak (Budowlani Lublin) - 29; 33-36. Zbigniew Mroch (Arka), Mariusz Wilczuk i Łukasz Szostek (Ogniwo), Marek Mirosz (Pogoń) - po 25; 37. Adam Latopolski (Lechia) - 24; 38. Konrad Chrominski (Arka) - 21; 39-48. Wojciech Czaja (Ogniwo), Aleksander Bartoszewicz, Łukasz Kuźmicki, Jarosław Zagozda (wszyscy Folc AZS), Mariusz Śmielak (Orkan), Kamil Bobryk (Pogoń), Jakub Seklecki (AZS AWFiS), Darek Komisarczuk i Aleksiej Bekov (obaj Arka), Krzysztof Serafin (Budowlani Łódź) - po 20;

Klasyfikacja fair-play za sezon 2003/2004:
1-2. Pogoń Siedlce i Bakoma Orkan Sochaczew - po 16 punktów karnych
3-4. Posnania Poznań i Budowlani Lublin - po 34
5. Ogniwo Sopot - 46
6. Blachy Pruszyński Budowlani Łódź - 52
7. Lechia Gdańsk - 54
8. AZS AWFiS Gdańsk - 76
9. Arka Gdynia - 78
10. Folc AZS AWF Warszawa - 88