Oficjalna strona sekcji rugby KS Posnania Poznań
NABÓR DO
SEKCJI RUGBY
NABÓR
AKTUALNOŚCI !

POSNANIA_RUGBY 7

BLACK ROSES

SARMACI RUGBY

JESTEŚMY TUTAJ

ODWIEDZILI NAS
free counters
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
POSNANIA RUGBY CLUB

KS POSNANIA POZNAŃ

SPONSORZY

WSPÓŁPRACA

PATRONAT MEDIALNY

WSPÓLNIE PRZECIW BIAŁACZCE

Nasza strona
Działamy:
Sezon 2004/2005
|Sezon 2003/2004||Sezon 2004/2005||Sezon 2005/2006||Sezon 2006/2007||Sezon 2007/2008|

Tabela po rundzie zasadniczej sezonu 2004/2005

1. Arka Gdynia 13 39 468-116
2. Blachy Pruszyński Budowlani Łódź 13 35 272-136
3. Lechia Gdańsk 13 30 332-158
4. Posnania Poznań 13 28 271-283
5. Bakoma Orkan Sochaczew 13 23 172-353
6. Budowlani Lublin 13 20 195-402
7. Folc AZS Warszawa 13 27 332-188
8. Porta Ogniwo Sopot 13 24 245-244
9. Skra Warszawa 13 16 89-273
10. AZS AWFiS Gdańsk 13 16 122-355

Mecz o V miejsce:

Bakoma Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin 22-15

Półfinały:
Arka Gdynia - Posnania Poznań 23-13 (13:10)
Blachy Pruszyński Budowlani Łódź – Lechia Gdańsk 20-6 (14:3)

Mecz o III miejsce:
Lechia Gdańsk - Posnania Poznań 12-29 (12:22)

Mecz o I miejsce (Mistrzostwo Polski):
Arka Gdynia - Blachy Pruszyński Budowlani Łódź 18-11 (8:3)

Najskuteczniejsi w sezonie 2004/2005:
1.Stanisław Krieczun /Arka Gdynia/ - 159 2.Adam Pałyska /Folc AZS Warszawa/ - 120; 3.Jurij Buchało /Posnania Poznań/ - 115; 4.Tomasz Grodecki /Budowlani Łódź/ - 111; 5.Stanisław Więciorek /Lechia Gdańsk/ - 55; 6.Janusz Urbanowicz /Lechia Gdańsk/ - 55; 7.Rafał Kwiatkowski /Lechia Gdańsk, AZS AWFiS Gdańsk/ - 53; 8.Marcin Pogorzelski /Ogniwo Sopot/ - 52; 9.Patryk Szwarc /Folc AZS Warszawa/ - 50; 10.Marcin Daniel /Budowlani Lublin/ - 48; 11.Piotr Wójcik /AZS AWFiS Gdańsk/ - 45; 12.Arek Kwiatkowski /Posnania Poznań/ - 44; 13.Jakub Jasiński /Budowlani Lublin/ - 42; 14.Łukasz Szostek /Arka Gdynia, Ogniwo Sopot/ - 41; 15.Krzysztof Hotowski /Budowlani Łódź/ - 40; 16.Michał Kisiel /Folc AZS Warszawa/ - 40; 17.Tomasz Jabłoński /Orkan Sochaczew/ - 38; 18.Michał Kłak /Orkan Sochaczew/ - 36; 19.Arek Skrzyński /Arka Gdynia/ - 35; 20.Adam Pogorzelski /Ogniwo Sopot/ - 35; 21.Tomasz Fedde /Lechia Gdańsk/ - 32; 22.Maciej Brażuk /Orkan Sochaczew/ - 32; 23.Wojciech Ruszkiewicz /Arka Gdynia/ - 30; 24.Jacek Wojaczek /Arka Gdynia/ - 30; 25.Paweł Pieniak /Budowlani Lublin/ - 30; 26.Maciej Miśkiewicz /Folc AZS Warszawa/ - 30; 27.Rafał Sajur /Lechia Gdańsk/ - 30

Klasyfikacja fair-play za sezon 2004/2005:
1.Bakoma Orkan Sochaczew - 26 punktów karnych; 2.Folc AZS Warszawa - 30; 3.Blachy Pruszyński Budowlani Łódź - 30; 4.Arka Gdynia - 34; 5.Skra Warszawa - 36; 6.Posnania Poznań - 38; 7.Lechia Gdańsk - 58; 8.Budowlani Lublin - 62; 9.Ogniwo Sopot - 70; 10.AZS AWFiS Gdańsk - 96.

Wyniki Posnanii Poznań w rundzie zasadniczej sezonu 2004/2005
28.08.2004 /sobota/: Lechia Gdańsk - Posnania Poznań 34:0 (17:0)
04.09.2004 /sobota/: Posnania Poznań - Blachy Pruszyński Łódź 15:26 (10:13)
11.09.2004 /sobota/: Arka Gdynia - Posnania Poznań 39:6 (29:0)
19.09.2004 /sobota/: Orkan Sochaczew - Posnania Poznań /Puchar Polski/ 10:31
25.09.2004 /sobota/: Posnania Poznań - AZS AWFiS Gdańsk 35:17 (8:7)
16.10.2004 /sobota/: FOLC AZS Warszawa - Posnania Poznań 27:34 (17:10)
23.10.2004 /sobota/: Posnania Poznań - Ogniwo Sopot 33:30 (13:14)
30.10.2004 /sobota/: Orkan Sochaczew - Posnania Poznań 14:22 (6:14)
13.11.2004 /sobota/: Posnania Poznań - Budowlani Lublin 27:22 (8:15)
26.03.2005 /sobota/: Skra Warszawa - Posnania Poznań 0:9 (walkower)
09.04.2005 /sobota/: Posnania Poznań - Lechia Gdańsk 20:20 (10:13)
16.04.2005 /sobota/: Blachy Pruszyński Łódź - Posnania Poznań 21:9 (18:3)
30.04.2005 /sobota/: Posnania Poznań - Arka Gdynia 29:33 (12:19)
14.05.2005 /sobota/: Posnania Poznań - Orkan Bakoma Sochaczew 32:0 (12:0)
04.06.2005 /sobota/: Budowlani Lublin - Posnania Poznań 9:0 w.o.
12.06.2005 /sobota/: półfinały ligi: Arka Gdynia - Posnania Poznań 23:13 (13:10)
18.06.2005 /sobota/: mecz o III miejsce: Lechia Gdańsk - Posnania Poznań 12:29 (12:22)
Mecze eliminacyjne do MPJ (juniorzy)
Budowlani Łódź - POSNANIA 39:10 (27:3)
Orkan Sochaczew- POSNANIA 52:15 (38:3)
POSNANIA- Orkan Sochaczew 7:40 (0:28)
POSNANIA - Budowlani Łódź 12:32 (12:19)
Wektor Toruń - POSNANIA 8:48

Mecze eliminacyjne do OOM (kadeci):
POSNANIA- Orkan Sochaczew 35:27 (8:15)
Budowlani Łódź- POSNANIA 24:29 (6:12)
Orkan Sochaczew- POSNANIA 10:17 (0:12)
POSNANIA- Budowlani Łódź 29:15 (12:8)
Wektor Toruń - POSNANIA 3:36 (0:20)
- drużyna Posnanii wywalczyła awans do finałów OOM z I miejsca w grupie

Turnieje w Sopocie - 3.05.2005r. (młodzicy):
POSNANIA - Czarni Bytom 6:10
Pogoń Siedlce - POSNANIA 13:8
POSNANIA - Jantar Pruszcz Gd. 22:0
POSNANIA - Arka Gdynia 3:0
- drużyna Posnanii zajęła V miejsce na 8 startujących

Turnieje w Siedlcach - 28.05.2005r. (młodzicy):
POSNANIA - SKS Terpentyna Lublin 45:0
POSNANIA - Ogniwo Sopot 7:5
Pogoń Siedlce - POSNANIA 5:0
Budowlani Lublin - POSNANIA 10:0
- drużyna Posnanii zajęła III miejsce na 9 startujących